Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів шести країн

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів шести держав: Федеративної Республіки Німеччина – Ернста Райхеля, Естонської Республіки – Герта Антсу, Італійської Республіки – Давіде ла Чечілія, Тоголезької Республіки – Квамі Крістофа Дікену, Монголії – Немеха Батаа та Ямайки – Маргарет Ен Луїс Джобсон
Depo.Влада
8 вересня 2016 22:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили у прес-службі глави держави, передає depo.ua.

Під час зустрічі з послом ФРН Ернстом Райхелем Порошенко висловив вдячність німецькій стороні і особисто федеральному канцлеру Ангелі Меркель за підтримку України в боротьбі за територіальну цілісність і суверенітет, зокрема в рамках Нормандського формату.

Президент також привернув увагу посла до важливості розвитку торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між Україною та Німеччиною. 

Спілкуючись з послом Естонії в Україні, Порошенко із вдячністю зауважив послідовну підтримку, яку естонська сторона надає Україні у протидії російській агресії, а також допомогу у лікуванні поранених українських військовослужбовців та вирішенні проблем переселенців з Донбасу.

Глава держави висловив сподівання на продовження активної співпраці з Естонією у питаннях європейської інтеграції України, зокрема під час головування цієї країни в ЄС у другій половині 2017 року. 

У розмові з послом Італії Порошенко високо оцінив позицію італійського уряду, зокрема голови Ради міністрів у питанні санкцій проти Росії та висловив сподівання на продовження політики невизнання Італією окупованого РФ Криму. 

Під час зустрічі з послом Того в Україні (за сумісництвом) президент зауважив зацікавленість української сторони в активізації двостороннього політичного діалогу, а також поглиблення взаємовигідного співробітництва в торговельно-економічній і культурно-гуманітарній сферах. "Особливу вдячність глава держави висловив за рішення президента Того про призначення надзвичайного і повноважного посла Тоголезької Республіки в Україні за сумісництвом з резиденцією у Німеччині, а не у Російській Федерації", - наголошується у повідомленні.

В центрі уваги під час бесіди президента України з послом Монголії в Україні (за сумісництвом) Немехом Батаа були питання пожвавлення співробітництва між двома країнами в різних сферах.

Йшлося, насамперед, про активізацію політичного діалогу та розширення економічної складової двосторонніх взаємин. В цьому контексті було відзначено важливість проведення на початку 2017 року українсько-монгольської Міжурядової комісії з питань торговельно-економічної і науково-технічної співпраці.

Під час бесіди з послом Ямайки в Україні (за сумісництвом) співрозмовники обговорили перспективні напрями двостороннього співробітництва у таких сферах, як сільське господарство, енергетика, реалізація інфраструктурних проектів, видобуток корисних копалин, металургія, інформаційні технології та туризм.

Порошенко висловив сподівання на підтримку Ямайкою суверенітету і територіальної цілісності України в рамках організацій системи ООН.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада