Порошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Швеції Мартіна Хагстрема, Норвегії Уле Тер'є Хорпестада, Білорусі Ігоря Сокола, і посла Кувейту Рашида Хаммада Аль-Адвані
Depo.Влада
5 жовтня 2016 21:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба президента, передає Depo.uaПорошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту - фото 1

Петро Порошенко подякував уряду Швеції за солідарність з Україною у протидії російській агресії, зокрема зусилля зі зміцнення єдності ЄС у питанні санкцій щодо Росії.

Порошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту - фото 2

"Окремо відзначена значна допомога, яку уряд Швеції надає нашій країні на підтримку реформ", - йдеться в повідомленні.

Під час бесіди президента України з послом Норвегії Хорпестадом сторони обговорили важливість продовження політики санкцій щодо країни-агресора і збереження єдиної солідарної позиції з Україною.

Порошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту - фото 3

"Голова держави відзначив значний потенціал двосторонніх економічних відносин, зокрема в енергетичній та агропромисловій сферах, а також у напрямку телекомунікаційної та інформаційної технологій", – повідомили в прес-службі.

Президент України висловив вдячність уряду Норвегії за підтримку гуманітарних проектів в Україні, насамперед спрямованих на допомогу внутрішньо переміщеним особам з Донбасу.

Крім цього, Порошенко і Хорпестад обговорили підготовку першого в історії двосторонніх відносин офіційного візиту президента України до Королівства Норвегія.

З послом Білорусі Соколом Порошенко обговорив питання активізації двосторонніх торговельно-економічних відносин. Зокрема розширення співпраці в машинобудуванні, агропромисловому комплексі, транспортній сфері та енергетиці.

Порошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту - фото 4

"Сторони відзначили важливість проведення чергового засідання міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії в жовтні 2016 року в Мінську. Окрему увагу було приділено питанню організації спільних культурних заходів з нагоди 345-річчя автора першої Конституції України гетьмана Пилипа Орлика, який народився на території сучасної Мінської області", - сказано в повідомленні.

Під час зустрічі з новопризначеним послом Кувейту Аль-Адвані президент України підкреслив, що Кувейт є важливим партнером України в регіоні Перської затоки.

Порошенко прийняв нових послів Швеції, Норвегії, Білорусі і Кувейту - фото 5

"Україна є перспективним ринком європейського континенту. Переконаний, що кувейтські інвестори знайдуть у нас багато можливостей для ефективної діяльності", - зазначив Порошенко. 

У свою чергу посол Кувейту підтвердив незмінність позиції щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України.

Нагадаємо, раніше Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів Німеччини, Італії, Естонії та низки інших країн.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада