Порошенко привітав українську молодь зі святом

Україна має багату історію, яку творили молоді переможці, чиї імена завжди були взірцем для утвердження патріотизму серед підростаючого покоління
Depo.Влада
26 червня 2016 14:51
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у вітанні президента, повідомляє сайт глави держави, передає depo.ua.

"Упевнений, ви завжди будете в авангарді, сповна реалізуєте свій талант, і у своїх починаннях неодмінно досягнете найвищих вершин, зміцнюючи авторитет нашої країни", - заявив Порошенко.

За його словами, цінності Майдану об’єднали багатьох українців під час Революції Гідності і мільйони молодих людей стали на підтримку Української держави у її проєвропейському виборі. А нині, в час військової агресії Росії, найкращі представники молоді зі зброєю в руках на передовій захищають територіальну цілісність і суверенітет нашої країни, розвивають потужний волонтерський рух на підтримку українського війська, допомагають громадянам, постраждалим від воєнних дій.

"Тож ваші перемоги саме тепер особливо потрібні для всіх українців", - зазначив президент.

Разом з тим, Порошенко висловив сподівання, що українська молодь неодмінно реалізує свій потенціал, здійснить найзаповітніші мрії, й надалі буде утверджувати патріотизм та високу громадянську свідомість у суспільстві, відстоюючи державну незалежність, адже найкращими здобутками Україна все більше й більше відкривається Європі та світові.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада