ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко привітав "Корець" і "Донбас" із заходом в Азовське море

Президент України Петро Порошенко привітав українські військові кораблі "Корець" і "Донбас" із заходом в Азовське море

Depo.Влада
23 вересня 2018 20:03
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні Порошенко в Twitter.

"Вітаю наші військові кораблі (пошуково-рятувальне судно A500 "Донбас" і морський буксир A830 "Корець") з виходом в Азовське море. Ці судна стануть частиною військово-морської бази українського флоту на Азові. Дякую екіпажам суден за бездоганно виконаний наказ!" – зазначив Порошенко.

Судна вирушили з Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі у четвер, 20 вересня.

У мережі з'явилося відео проходу українськими військовими кораблями під контрольованим окупантами Керченським мостом.

Нагадаємо, відповідно до угоди 2003 року Азовське море – це внутрішнє море двох держав, відповідно до чого цивільні та військові судна під прапорами України та РФ можуть безперешкодно заходити через протоку та йти у свої порти.

"A500 "Донбас" та A830 "Корець" йдуть до Бердянська поблизу узбережжя окупованого Криму. Цим неодноразово користувалась РФ, а тепер із загостренням ситуації на Азовському морі вирішило скористуватись і командування ВМС ЗС України відповідно до потреб, що виникли", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що судно "Донбас" планується використовувати для посилення інфраструктури флоту на Азовському морі. Так, на ньому можливе розміщення штабу майбутньої бази, місця для проживання військовослужбовців, склади та інші необхідні приміщення, який на сьогодні у даному регіоні немає.

Морський буксир "Корець" призначений для буксирування і кантування інших суден і плавучих споруд у морі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада