Порошенко наказав будувати «стіну» всім областям і якомога швидше

Президент України Петро Порошенко провів нараду з головами обласних державних адміністрацій щодо забезпечення мобілізації, демобілізації військових і будівництва фортифікаційних споруд вздовж лінії оборони
Depo.Влада
14 березня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Порошенко наказав будувати «стіну» всім областям і якомога швидше
Порошенко наказав будувати «стіну» всім областям і якомога швидше

За його словами, незважаючи на неухильне виконання Україною Мінських домовленостей, є необхідність координації зусиль з проведення мобілізації, яка повинна забезпечити і підсилити обороноздатність країни, повідомили depo.ua в прес-службі глави держави.

«Процес, що почався рівно місяць тому в Мінську, ні в якому разі не повинен ні в кого створити жодних ілюзій, що загроза відійшла або зменшилася. Ситуація вимагає чітких і скоординованих дій, які різко збільшать обороноздатність Збройних Сил, можливості оборони нашої держави», - сказав Порошенко.

При цьому він відзначив високий рівень виконання мобілізаційних завдань у Вінницькій, Хмельницькій, Черкаській, Київській, Рівненській областях.

Також президент підкреслив важливість будівництва ефективної лінії захисту.

«Вже з урахуванням нашого досвіду, кращих зразків проектів фортифікаційних споруд, бліндажів, розташування опорних пунктів повинні побудувати в найкоротші терміни високоефективну, глибокоешелоновану оборону», - заявив Порошенко.

На його переконання, кожен регіон повинен долучитися до будівництва укріплень.

«Кожна область повинна внести свій посильний внесок у фортифікаційні роботи, якщо ми не хочемо зустрічати ворога на кордоні у своєму місті», - сказав глава держави, зазначивши, що за кожною областю буде закріплена частина робіт, за терміни виконання та якість яких вона буде відповідати .

Як повідомляється, у нараді також взяли участь прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк, керівники силових структур, міністерств і відомств, голови обласних державних адміністрацій.

Нагадаємо, активна фаза реалізації проекта «Стіна» на українсько-російському кордоні розпочнеться з квітня 2015 року.