Порошенко наказав силовикам гарантувати безпеку під час виборів

Сьогодні ввечері президент України Петро Порошенко доручив керівникам силових відомств забезпечити правопорядок під час виборів 26 жовтня
Depo.Влада
22 жовтня 2014 18:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко наказав силовикам гарантувати безпеку під час виборів
Порошенко наказав силовикам гарантувати безпеку під час виборів

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на прес-службу глави держави.

«Ефективна співпраця силових міністерств і відомств має забезпечити вільне волевиявлення громадян по всій країні», - поставив завдання президент.

Порошенко закликав приділити особливу увагу безпеці громадян під час виборів у Донецькій та Луганській областях. За його словами, сьогодні голова Донецької обласної державної адміністрації Олександр Кіхтенко доповів, що «існує чітка взаємодія між МВС, Міноборони, щоб там, де не виключені провокації розвідувальних груп бойовиків, було захищене конституційне право громадян обирати собі владу».

Крім того, президент звернув увагу на потребу юридично захистити українських військових у зоні проведення антитерористичної операції (АТО).

«Я не можу стримати обурення поведінкою окремих народних депутатів і фракцій, у тому числі й тих, хто належить до демократичного табору, які цинічно зірвали право українських воїнів обирати владу, обирати парламент», - зазначив Порошенко.

Він доручив силовикам забезпечити реалізацію виборчого права учасників АТО.

Нагадаємо, що позачергові парламентські вибори пройдуть в Україні 26 жовтня. Найбільш напружена ситуація - у Донецькій і Луганській областях, де, за даними Комітету виборців України, голосування може відбутися тільки в 13 з 30 округів.