Порошенко представив Грицака і дав йому першочергові завдання (ФОТО)

Служба безпеки України під керівництвом нового голови Василя Грицака перш за все має не допустити дестабілізації ситуації в країні як з боку зовнішніх, та і з боку внутрішніх ворогів
Depo.Влада
3 липня 2015 20:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко представив Грицака і дав йому першочергові завдання (ФОТО)
Порошенко представив Грицака і дав йому першочергові завдання (ФОТО)

Таке завдання Грицакові поставив президент Петро Порошенко під час представлення новопризначенного голову СБУ керівникам управлінь, департаментів, підрозділів СБУ, передає depo.ua з посиланням на ТСН.

Президент наголосив на важливості активізації роботи СБУ з ефективної протидії злочинам проти державності та терористичним загрозам. При цьому він звернув особливу увагу на необхідності наведення порядку на лінії зіткнення. Особливу увагу Порошенко звернув на боротьбу із сепаратизмом та навів приклади успішної роботи СБУ в цьому напрямку.

Порошенко представив Грицака і дав йому першочергові завдання (ФОТО) - фото 1

Президент також акцентував увагу на необхідності більш активної протидії фінансуванню тероризму - як із сусідньої держави, так і олігархічних груп, які з нею пов'язані. Також Порошенко назвав одним з головних пріоритетів держави зараз боротьбу з корупцією та контрабандою. За його словами, результатом роботи має бути не кількість відкритих справ, а кількість засуджених та кількість грошей, повернутих до державного бюджету.

Президент наголосив на необхідності посилення роботи контррозвідки - як загальної, так і військової у тісній взаємодії з партнерами України. Одним з важливих напрямків реформування СБУ глава держави назвав законодавче забезпечення розвідувальної та контррозвідувальної діяльності, належне організаційне, інформаційне та адміністративне забезпечення.

В своєму слові новопризначений Голова СБУ Василь Грицак заявив: "Ми будемо робити все, щоб перейти від обіцянок до реальних результатів, щоб український громадянин відчував себе захищеним". За його словами, часто внутрішній ворог сильніше зовнішнього, і Служба зробить все для того, щоб зміцнити державу зсередини.

Більше новини про українську політику читайте у розділі "Влада".