Порошенко представив «путівник для країни» на наступний рік

Під головуванням президента України Петра Порошенка сьогодні відбулося засідання Національної ради реформ, на якому розглядалися першочергові кроки реалізації реформ в країні, а також Стратегія-2020
Depo.Влада
24 грудня 2014 19:51
ФОТО: depo.ua
Порошенко представив «путівник для країни» на наступний рік
Порошенко представив «путівник для країни» на наступний рік

Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави української держави, передає depo.ua.

На переконання Порошенка, реалізація цього документа спільно з коаліційною угодою, програмою дій уряду, Національним планом імплементації Угоди про асоціацію з ЄС стане «путівником для країни на найближчий рік».

«Сьогодні унікальний час, коли реформи об'єднують всі верстви експертного середовища, і я впевнений в тому, що ми повинні цю позитивну енергію обов'язково використовувати», - підкреслив глава держави.

Президент зазначив, що Національна рада реформ є оптимальним майданчиком для пошуку консенсусу та прийняття спільних узгоджених рішень для розгляду проблемних питань, які гальмують процеси реалізації, а також визначення необхідних узгоджених кроків.

Нацрада реформ розглянула першочергові питання судової реформи, антикорупційної реформи, дерегуляції, реформи державної служби та заслухала перший звіт щодо імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

Нагадаємо, що раніше Порошенко заявляв, що після реалізації програми «Стратегія реформ-2020» планується референдум, на якому українці визначилися б, «в якому напрямку хочуть йти далі».