Порошенко привітав з Днем миру: Якщо треба буде битися - ми будемо битися

Президент України Петро Порошенко привітав усіх з Міжнародним днем миру і зазначив, що українські військові сьогодні захищають не тільки свою країну, але і свободу країн Західного світу
Depo.Влада
21 вересня 2014 11:37
ФОТО: depo.ua
Порошенко привітав з Днем миру: Якщо треба буде битися - ми будемо битися
Порошенко привітав з Днем миру: Якщо треба буде битися - ми будемо битися

Про це глава держави написав на своїй сторінці в Facebook, передає ДеПо.

«Наші хлопці сьогодні захищають не тільки свою землю, а й демократичні права і свободу незалежної Польщі, країн Прибалтики, Румунії та Угорщини, а за ними і всього Західного світу. Ми не можемо вибирати в які часи нам жити, але ми вибираємо, як ми себе поведемо, коли настане загроза всьому, що ми любимо і побудували », - заявив Порошенко.

Також він додав, що українці налаштовані рішуче.

«Якщо треба буде битися - ми будемо битися до останнього подиху. Але якщо з'явиться можливість зупинити кровопролиття - ми зобов'язані це зробити. Тому що ми воюємо не для того, щоб знищити ворога. Ми боремося, щоб захистити мир! » - написав президент.

ДОВІДКА: Міжнародний день миру в Україні на законодавчому рівні було закріплено у 2002 році.

З 1982 до 2001 роки свято відзначали в 3-й вівторок вересня, проте Генеральна Асамблея у 2001 році постановила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

Сьогодні акції на підтримку України пройдуть у багатьох країнах.

Як повідомляв ДеПо, в Росії опозиція планує на 21 вересня «Марш миру».

Чимало громадських діячів та працівників мистецтва закликали росіян вийти на цей марш і показати свою громадянську позицію.