Порошенко пояснив, як збільшена мінімалка збагатить місцеві бюджети і ПФ

Податок на доходи фізичних осіб зі збільшеної до 3200 грн мінімальної зарплати українців піде на наповнення місцевих бюджетів і Пенсійного фонду
Depo.Влада
28 жовтня 2016 11:57
ФОТО: depo.ua

Про це журналістам у Києві заявив президент Петро Порошенко, передає Depo.ua.

"Було прийнято рішення про підвищення мінімальної зарплати з 1450 грн і 1600 грн, яка мала бути з 1 січня 2017 року, о 3200 грн. Відв'язали мінімальну зарплату від прожиткового мінімуму. Зарплата можу і має бути вищою запрожитковий мінімум. І розв'язали те, що досі було негідним, те що мінімальна зарплата була нижчою, ніж допомога по безробіттю. Ми зараз прийняли рішення, що не може бути у зайнятого цілий день і повний робочий тиждень українського працівника нижчою, ніж 3200 грн", -  сказав Порошенко. 

За словами президента,  податок на доходи фізичних осіб зі збільшеної мінімальної зарплати піде до місцевих бюджетів.

"Ніхто зараз на них не зазіхає. Ми впевнені, що буде збільшено місцеві бюджети на 7,7 млрд грн, а також буде збільшено надходження до Пенсійного фонду. І після першого підвищення після 1 грудня 10% накопичень ПФ дадуть можливість прискорити проведення пенсійної реформи", -  переконаний глава держави. 

Нагадаємо, 26 жовтня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що Кабмін має намір запропонувати Верховній Раді збільшити мінімальну заробітну плату до 3,2 тис. грн у 2017 році.

27 жовтня під час представлення голови Житомирської ОДА президент Петро Порошенко зажадав оплесків за підвищення мінімалки.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада