Порошенко пояснив "критиканам", чому ввели воєнний стан

Президент України Петро Порошенко прокоментував питання щодо недовіри українців до воєнного стану

Як повідомляє Depo.ua, під час прес-конференції в Порошенка запитали щодо його реакції на соціологічне опитування групи "Рейтинг" згідно з яким 60% українців не підтримали введення воєнного стану, а 63% вважають, що він хотів відтермінувати вибори.

Президент відповів, що до цього доклалася п'ята колона, яка сіяла "зраду", а також змалював цифри російської присутності поблизу кордону з Україною.

"По-перше, у нас була розгорнута активна кампанія - ви її бачили у Верховній раді - яка намагалася викривити ситуацію. Окремими політиканами був організований шабаш проти воєнного стану, але потім все одно проголосували. Якщо ви кажете, то чого ж не голосуєте? Ну не голосували б і побачили б можливі наслідки. Бо після цього була оприлюднена інформація щодо розміщення російських військ. Це десята частина з тієї інформації, якою я володію. Як ви прокоментуєте 300 танків на базі за 18 км від нашого кордону? Які з'явилися там протягом місяця з відповідним боєкомплектом. Як ми маємо реагувати на це, соціологічними опитуваннями?, - сказав Порошенко, і продовжив. - А як ви прокоментуєте, умовно кажучи, 80 тисячний контингент біля нашого кордону, різке збільшення артилерії і присутності в Азовській акваторії, фактичну окупацію Керченської протоки та моря? Я про рейтинги маю говорити чи, як президент і верховний головнокомандувач відповідно до повноважень маю діяти рішуче".

Також він додав, що дата виборів - 31 березня, була проголосована окремою постановою у Верховній Раді. За його словами, п'ята колона сіяла чутки щодо обмеження прав громадян та іншу "зраду" навколо воєнного стану. Але, за словами Порошенка, правда переможе.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Україна