ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Порошенко пояснив "критиканам", чому ввели воєнний стан

Президент України Петро Порошенко прокоментував питання щодо недовіри українців до воєнного стану

Depo.Влада
16 грудня 2018 17:38
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.ua, під час прес-конференції в Порошенка запитали щодо його реакції на соціологічне опитування групи "Рейтинг" згідно з яким 60% українців не підтримали введення воєнного стану, а 63% вважають, що він хотів відтермінувати вибори.

Президент відповів, що до цього доклалася п'ята колона, яка сіяла "зраду", а також змалював цифри російської присутності поблизу кордону з Україною.

"По-перше, у нас була розгорнута активна кампанія - ви її бачили у Верховній раді - яка намагалася викривити ситуацію. Окремими політиканами був організований шабаш проти воєнного стану, але потім все одно проголосували. Якщо ви кажете, то чого ж не голосуєте? Ну не голосували б і побачили б можливі наслідки. Бо після цього була оприлюднена інформація щодо розміщення російських військ. Це десята частина з тієї інформації, якою я володію. Як ви прокоментуєте 300 танків на базі за 18 км від нашого кордону? Які з'явилися там протягом місяця з відповідним боєкомплектом. Як ми маємо реагувати на це, соціологічними опитуваннями?, - сказав Порошенко, і продовжив. - А як ви прокоментуєте, умовно кажучи, 80 тисячний контингент біля нашого кордону, різке збільшення артилерії і присутності в Азовській акваторії, фактичну окупацію Керченської протоки та моря? Я про рейтинги маю говорити чи, як президент і верховний головнокомандувач відповідно до повноважень маю діяти рішуче".

Також він додав, що дата виборів - 31 березня, була проголосована окремою постановою у Верховній Раді. За його словами, п'ята колона сіяла чутки щодо обмеження прав громадян та іншу "зраду" навколо воєнного стану. Але, за словами Порошенка, правда переможе.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада