Порошенко: Повернення Донбасу в Україну буде болісним і довготривалим

Реінтерація окупованого Донбасу буде дуже тривалим та болісним процесом
Depo.Влада
6 вересня 2016 10:49
ФОТО: depo.ua

Про це сказав президент України Петро Порошенко під час свого виступу з трибуни українського парламенту, передає depo.ua.

"Військового розв'язання проблеми територіальної цілісності не існує. Це очевидно. По-перше, потенціал нашої армії суто оборонний, по-друге, ворог окопався в найбільш урбанізованих і густонаселених районах, причому населених нашими з вами співвітчизниками, громадянами України. отже єдиний шлях урегулювання і відновлення територіальної цілісності – це шлях політико-дипломатичний, але з опорою на оборонні можливості ЗСУ", - сказав Порошенко.

Він наголосив, що процес повернення Донбасу під український суверенітет буде тривалим процесом.

"Треба розуміти, що ми не прокинемось одного прекрасного ранку і не побачимо, що на Донбасі відновлено статус кво на початок 2014 року, а процес реального, а не формального відновлення територіальної цілісності, реінтеграції мешканців окупованої частини Донбасу в Україну буде нелегким болісним і тривалим. І шлях до початку цього процесу, на нашу думку і думку наших партнерів, відкриває саме і лише мінський процес", - сказав президент.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада