Порошенко доручив Яценюку подбати про дітей воїнів АТО

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів забезпечити додаткові соціальні гарантії учасникам антитерористичної операції і членам їхніх сімей
Depo.Влада
29 жовтня 2014 16:55
ФОТО: depo.ua
Порошенко доручив Яценюку подбати про дітей воїнів АТО
Порошенко доручив Яценюку подбати про дітей воїнів АТО

Про це йдеться в указі глави держави № 835/2014 від 29 жовтня, передає ДеПо.

Зокрема, Кабміну доручено розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроекти про соціальний захист учасників АТО та членів їхніх сімей; внести зміни до закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» щодо надання права на вступ поза конкурсом до ВНЗ за спеціальною квотою учасникам бойових дій.

Також на розгляд буде винесено питання про надання права на вступ поза конкурсом до ВНЗ дітям, батьки яких загинули під час участі в АТО або померли за час проведення АТО.

Порошенко доручив уряду вжити невідкладних заходів щодо переведення на навчання за кошти держбюджету дітей учасників АТО.

Крім цього, Кабмін зобов'язаний забезпечити питання про продовження прийому на навчання до вузів тих студентів, які проживають в Донецькій і Луганській областях і були рекомендовані до зарахування на навчання або переводяться з вузів Донбасу.

Документом передбачено вжити невідкладних заходів щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, батьки яких загинули в ході АТО.

Нагадаємо, що партія «Блок Петра Порошенка» оприлюднила на своєму сайті проект коаліційної угоди.