Порошенко доручив Полтораку покінчити з бюрократією в Міноборони

Президент України Петро Порошенко ставить завдання новому керівництву Міністерства оборони протягом тижня ліквідувати усі бюрократичні перешкоди, які заважали Збройним силам України виконувати поставлені завдання
Depo.Влада
15 жовтня 2014 14:19
ФОТО: depo.ua
Порошенко доручив Полтораку покінчити з бюрократією в Міноборони
Порошенко доручив Полтораку покінчити з бюрократією в Міноборони

Про це він заявив сьогодні під час представлення нового міністра оборони Степана Полторака, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Протягом тижня ви повинні ліквідувати усі бюрократичні перешкоди, які ставили Збройні сили на останнє місце в питаннях забезпечення і рішення власних проблем», - сказав він.

Зокрема, Порошенко обурений тим, що 7 місяців вирішувалося питання з термобілизною для військових.

«Щоб купити гумові чоботи - треба постанову уряду. Теплі спальні мішки, берци, наколінники, усе це не було поставлено на озброєння, і солдати вимушені були покладатися виключно на допомогу волонтерів. Цю ганебну практику треба припинити вже через тиждень, перші кроки для цього вже зроблені за моїм дорученням», - підкреслив президент.

Порошенко вказав, що подібні інструкції тиждень тому були скасовані рішенням уряду, і не розуміє, що чекають в Міноборони.

Крім того, президент доручив новому міністрові забезпечити підготовку стратегії національної безпеки і оборони, зміни у військову доктрину з урахуванням сучасних обставин, а також підготувати державну програму розвитку Збройних Сил України і держпрограму розвитку озброєння і військової техніки.

Як повідомляв ДеПо, 14 жовтня Верховна Рада 245 голосами підтримала призначення командувача Нацгвардією України Степана Полторака на посаду міністра оборони України.