Порошенко попросив у Нуланд грошей

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з помічником державного секретаря США з питань Європи і Євразії Вікторією Нуланд попросив збільшити фінансову допомоги України
Depo.Влада
11 вересня 2015 20:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Були обговорені актуальні питання українсько-американських відносин, зокрема подальші двосторонні контакти, можливість посилення фінансової допомоги Україні з боку США, а також заходи в рамках чергової сесії ГА ООН в Нью-Йорку в кінці поточного місяця", - розповіли в прес-службі.

Співрозмовники вважають за необхідне й надалі координувати зусиля для забезпечення міжнародної підтримки України в умовах агресії з боку Росії.

"Вікторія Нуланд зазначила, що США підтримують послідовні зусилля української сторони щодо встановлення стійкого режиму припинення вогню на Донбасі", - зазначили в Адміністрації Президента.

Представниця Державного департаменту також зауважила важливі і рішучі кроки України щодо децентралізації влади і на повній відповідності конституційних змін Мінським домовленостями.

Нагадаємо, що сьогодні міністр фінансів України Наталія Яресько попросила в європейських фінансових інституцій ще грошей, щоб "наситити економіку".

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.