Порошенко попросив послів G7 підтримувати Україну і при Зеленськом

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з послами країн Великої сімки та Європейського Союзу

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу глави держави.

Петро Порошенко подякував за потужну підтримку України з боку Великої сімки та ЄС протягом п’яти останніх років.

Глава держави закликав країни Великої сімки та ЄС посилювати підтримку України у забезпеченні реформ та у справі відновлення суверенітету і територіальної цілісності Української держави, а також продовжувати вірити в її успішне майбутнє.

Петро Порошенко підкреслив, що питання України є об’єднуючим елементом у зовнішній політиці Великої сімки та Європейського Союзу, і повинно залишатися таким і в майбутньому.

Особливу увагу було приділено питанню продовження санкційної політики проти Росії, а також консолідації міжнародних зусиль для звільнення українських заручників і моряків, які незаконно утримуються Росією.

Під час зустрічі було обговорено значний прогрес України на шляху реформ, що визнається міжнародними партнерами нашої держави.

Глава держави звернувся до присутніх послів з проханням продовжити підтримку України. "Я звертаюсь до вас з проханням продовжити підтримку України, особливо враховуючи ситуацію з безпекою. Продовжити підтримку нашої країни на шляху реформ. Це є надзвичайно важливим", - сказав Президент. При цьому він подякував Послам «за сильну позицію дотримання принципу "нічого про Україну без України".

Нагадаємо, що посли країн Великої сімки подякували Президенту України Петру Порошенку за проведені реформи в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна