Порошенко закликає КСУ якнайшвидше розглянути депутатську недоторканність

Президент України Петро Порошенко подякував народним депутатам за перший крок у скасуванні депутатської недоторканності та просить Конституційний суд якнайшвидше розглянути відповідний законопроект 

Depo.Влада
20 жовтня 2017 15:41
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час виступу перед розвідниками у Бортничах, Київської області, передає Depo.ua.

"Як ви помітили, протягом вересня-жовтня Верховна Рада видала "на гора" низку надзвичайно важливих голосувань. Це і важливе голосування вчорашнього дня, коли верховна Рада конституційною більшістю підтримала спрямування до Конституційного суду закони про скасування депутатської недоторканності", – заявив Петро Порошенко.

Президент наголосив, що з перших днів президентства, і під час виборчої програми, скасування суддівської і депутатської недоторканності ставив одним з перших і найголовніших завдань.

"Слід віддати зараз належне народним депутатам і подякувати їм за це надважливе рішення. Вони зробили відповідальний політичний крок до скасування свого головного привілею. Я це дуже ціную", – відзначив він.

"І зараз від імені переважної більшості українців, від імені українського народу я прошу Конституційний суд якнайшвидше розглянути це питання, розблокувати зміни до Конституції щодо депутатської недоторканності, повернути його в парламент, і дати можливість вже на цій сесії проголосувати перше читання" – наголосив президент України.

Порошенко нагадав, що аналогічний закон Конституційним судом розбирався раніше і висновок суду був позитивним.

Нагадаємо, 19 жовтня Верховна Рада України погодилася скасувати депутатську недоторканність і передала законопроект до Конституційного суду.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада