Порошенко пообіцяв Сакварелідзе повернути його у ГПУ

Колишній заступник генерального прокурора – прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе, зустрівся з президентом України Петром Порошенком і обговорив з ним наказ Віктора Шокіна щодо його звільнення
Depo.Влада
30 березня 2016 05:08
ФОТО: depo.ua
Порошенко пообіцяв Сакварелідзе повернути його у ГПУ
Порошенко пообіцяв Сакварелідзе повернути його у ГПУ

Про це, як передає depo.ua, повідомив Сакварелідзе в інтерв'ю виданню "Новое время".

За його словами, глава держави запевнив, що звільнення не було з ним погоджено. Крім того, Президент пообіцяв обговорити з новим генпрокурором відновлення членів команди Сакварелідзе на посадах в ГПУ.

"Президент сказав, що в наших стосунках нічого не змінюється, і що моє звільнення не було погоджено з ним... Президент сказав, що він говоритиме з новим генеральним прокурором... про те, щоб нас відновили", – розповів Сакварелідзе.

Екс-прокурор у черговий раз нагадав, що він не претендує на посаду голови ГПУ, а також висловив побоювання, що на членів його команди в Одеській прокуратурі буде чинитися тиск.

"Боюся, що, на жаль, їх теж будуть гнобити. Вони не перетиналися з інтересами особисто генерального прокурора Шокіна, але у них теж, напевно, створюватимуться проблеми", – припустив екс-прокурор.

Нагадаємо, що Віктор Шокін звільнив Сакварелідзе вчора, 29 березня, перед своєю відставкою. Минулого тижня Сакварелідзе зібрав біля ГПУ своїх підлеглих, які займалися справою "діамантових прокурорів" через тиск на них. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада