Порошенко пообіцяв кримським татарам національну автономію

Україна планує розробити "дорожню карту" щодо надання Криму статусу національно-територіальної автономії
Depo.Влада
1 серпня 2015 16:07
ФОТО: depo.ua
Порошенко пообіцяв кримським татарам національну автономію
Порошенко пообіцяв кримським татарам національну автономію

На цьому наголосив президент Петро Порошенко у вітанні учасникам II Всесвітнього конгресу кримських татар, розміщеному на сайті глави держави, передає depo.ua.

"У наших планах - розробка "дорожньої карти" щодо надання Криму - історичній батьківщині кримськотатарського народу - статусу національно-територіальної автономії у складі Української держави", - зазначається у документі.

Як наголосив глава держави, Україна разом із міжнародними партнерами докладатиме всіх зусиль задля відновлення законності на півострові та повернення української влади у Крим. Зокрема, уже створено держустанови, які опікуються реалізацією державної політики щодо Криму.

Президент нагадав, що нині, в умовах тимчасової окупації Криму Російською Федерацією, кримськотатарський народ знову зазнає терору, десятки тисяч кримчан змушені рятуватися від нової загрози.

"Україна ніколи, ні за яких умов не змириться з порушенням прав своїх громадян, прав людини, прав кримськотатарського народу вільно жити на своїй землі", - запевнив Порошенко.

Більше політичних новин читайте у рубриці "Влада".