Порошенко пообіцяв дати відсіч терору в Україні

Українська влада та військовослужбовці не допустять дестабілізації ситуації всередині держави через терористичні атаки у світі
Depo.Влада
15 листопада 2015 22:12
ФОТО: depo.ua

Про це президент Петро Порошенко сказав, відповідаючи на запитання журналістів про те, чи може вплинути теракт у Парижі, скоєний 13 листопада, на ситуацію в Україні, передає depo.ua.

"Ми не дамо терору дестабілізувати ситуацію в Україні, яка є частиною загальної, світової, глобальної кампанії проти тероризму своєю дуже важливою і відповідальною роллю", - наголосив глава держави.

Порошенко визнав події у столиці Франції жахливою трагедією, які були розраховані на те що вона припинить боротьбу з тероризмом. На переконання арезидента, терористам не вдалося залякати французів, і результат був кардинально протилежним - Франція і світ об'єдналися.

"Різко збільшилася координація наших дій для подолання терористичної загрози. Наші спецслужби знаходяться в постійній координації, координуються напрямки і шляхи заходів безпеки, які ми вживаємо всередині країни і на кордонах", - констатував він.

"Ми пліч-о-пліч з французами в тій боротьбі проти терору так само, як Франція, Європа і весь світ пліч-о-пліч з Україною в нашій боротьбі з тероризмом", - додав глава держави.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що агресія Росії проти України стала одним з факторів, який підштовхнув розквіт глобального тероризму.

Більше міжнародних новин читайте у рубриці Depo.Світ