Порошенко пообіцяв армії майже 200 медичних машин

У 2016 році для потреб медичної служби ЗСУ планується поставка 145 санітарних автомобілів та понад 30 броньованих медичних машин
Depo.Влада
24 лютого 2016 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Порошенко сьогодні вручив нагороди трьом лікарям, громадянам Канади, які допомагають пораненим військовим-учасникам АТО в Головному військовому клінічному госпіталі у рамках спільної канадсько-української акції.

Так, за особисті заслуги, благодійну діяльність і надання висококваліфікованої медичної допомоги українським військовим нагороджений Олег Антонишин орденом "За заслуги" III ступеня, Каролін Левіс і Христина Уолер - орденом княгині Ольги III ступеня.

Президент висловив подяку керівництву і народу Канади за допомогу Україні.

За словами Порошенка, за останні 1,5 року завдяки спільним зусиллям з волонтерами та при співробітництві з іноземними державами, у тому числі з Канадою, вдалося значно поліпшити медичне забезпечення військових. Відбувається обмін досвідом із зарубіжними лікарями, надається допомога медикаментами, забезпечується можливість лікування українських військових за кордоном, а нещодавно була затверджена нова аптечка, яка відповідає стандартам НАТО.

Президент також відзначив успіхи військового госпіталю, лікарі якого врятували життя тисячам українських військових. Президент зазначив, що госпіталь став сучасним медичним закладом, який може успішно ділитися досвідом з багатьма українськими та зарубіжними партнерами.

У свою чергу канадські лікарі передали президенту прапор Канади з підписами в знак підтримки України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада