Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України

Вибори на Донбасі пройдуть виключно в рамках українського законодавства. Інших виборів там не буде
Depo.Влада
17 березня 2015 15:00
ФОТО: depo.ua
Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України
Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Румунії Клаусом Вернером Йоханнісом, передає «Українська правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Позиція української сторони, що ми будемо мати справу з представниками Донецька і Луганська, які будуть обрані легітимно, за українським законодавством, в процесі, який буде чітко відповідати міжнародним стандартам, в тому числі стандартам БДІПЛ/ОБСЄ, на виборах, які будуть визнані всім цивілізованим світом», - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що Україна вимагає справедливих виборів відповідно до стандартів ОБСЄ та відповідно до українського законодавства.

«Інших виборів в Україні не буде», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, напередодні президент України Петро Порошенко вніс проект постанови про визначення окремих районів Донбасу з особливим порядком самоврядування до Верховної Ради.

Пізніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що Порошенко підриває мінський процес, запропонувавши надати особливий статус районам Донбасу тільки після місцевих виборів.

А бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди.