Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України

Вибори на Донбасі пройдуть виключно в рамках українського законодавства. Інших виборів там не буде
Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України
Порошенко пообіцяв, що вибори на Донбасі пройдуть за законами України

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час зустрічі з президентом Румунії Клаусом Вернером Йоханнісом, передає «Українська правда» з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

«Позиція української сторони, що ми будемо мати справу з представниками Донецька і Луганська, які будуть обрані легітимно, за українським законодавством, в процесі, який буде чітко відповідати міжнародним стандартам, в тому числі стандартам БДІПЛ/ОБСЄ, на виборах, які будуть визнані всім цивілізованим світом», - сказав Порошенко.

Він підкреслив, що Україна вимагає справедливих виборів відповідно до стандартів ОБСЄ та відповідно до українського законодавства.

«Інших виборів в Україні не буде», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, напередодні президент України Петро Порошенко вніс проект постанови про визначення окремих районів Донбасу з особливим порядком самоврядування до Верховної Ради.

Пізніше Міністерство закордонних справ Росії заявило, що Порошенко підриває мінський процес, запропонувавши надати особливий статус районам Донбасу тільки після місцевих виборів.

А бойовики терористичної «ДНР» пригрозили Україні новою ескалацією конфлікту через те, що поправки до закону про особливий статус Донбасу не були узгоджені з «республіками» і нібито порушують Мінські угоди.