Порошенко помолився за мир в Україні в Ізраїлі

В рамках державного візиту до Ізраїлю Президент України Петро Порошенко відвідав Єрусалим, де зустрівся з Патріархом Святого Граду Єрусалиму і всієї Палестини, Сирії, Аравії, всього Зайордання Теофілом ІІІ
Depo.Влада
23 грудня 2015 23:59
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Глави держави, передає depo.ua.

"Ми молимося за мир в Україні і Ваша допомога важлива для нас", - сказав Президент під час зустрічі з Єрусалимським Патріархом, яка відбулася після відвідання Президентом української волонтерки-медика Яни Зінкевич, яка знаходиться на лікуванні в Ізраїлі.

Глава держави під час зустрічі з Патріархом наголосив, що Україна зацікавлена у відновленні міжцерковного діалогу та відзначив важливу історичну роль, яку в різні часи відігравала Єрусалимська Православна Церква у збереженні і поширенні християнських цінностей в Україні.

В свою чергу Патріарх Єрусалимський Теофіл ІІІ відзначив "глибинні, укорінені у віках відносини між Патріархатом та Україною".

"Ми особливо молимося за долю Православної Церкви в Україні та відновлення її єдності, бо єдність необхідна для добробуту держави", - сказав він.

Патріарх також наголосив, що "успішне вирішення усіх проблем полягає у єдності".

"Ми служимо людям і у радості, і у стражданні, де б вони не знаходилися, та готові зробити наш внесок у відновлення миру та досягнення примирення", - сказав Єрусалимський Патріарх.

Президент разом з дружиною та дітьми також відвідав Храм Гроба Господнього, де спільно з Єрусалимським Патріархом помолився за мир в Україні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада