Порошенко помилував "волонтера в законі"

Президент України Петро Порошенко помилував "волонтера в законі" Костянтина Ходаковського
Depo.Влада
5 жовтня 2015 20:47
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав волонтер Роман Синицин, повідомляє depo.ua.

"Волонтера в законі" Ходаковського сьогодні помилували. За словами самого Ходаковського, завтра випустять. Три роки "скостили". Історія Кості тут. Спасибі всім причетним. Причетних сотні і тисячі ", - написав він.

Нагадаємо, Костянтин Ходаковський витратив 25 тисяч євро, виплачені державою Україна як компенсація за тортури, на каски, бронежилети і тепловізори для бійців ВСУ.

Раніше Сініцин оприлюднив у соцмережі історію хлопця, який був засуджений у 15 років. Ходаковський відсидів 12 років через те, що був нелояльним до керівництва в'язниці й не хотів співпрацювати з ним.

Будучи підлітком, Ходаковський обікрав будинок високопосадовця, серед вкрадених речей був старовинний ніж, який неповнолітні злочинці передарували. Згодом холодну зброю використали для вбивства людини у Вінниці, злочинців ув'язнили. Однак слідчий, який вів справу, вирішив вкрасти ніж з матеріалів справи і продав його, на чому й погорів, вивівши слідство на Ходаковського. На суді фігурант справи про вбивство заявив, що Ходаковський нібито передав йому ніж для вбивства.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua