Порошенко помилував виданого Росії Віталія Діденка

Порошенко помилував Віталія Діденка
Depo.Влада
14 червня 2016 19:38
ФОТО: depo.ua

Про це сказано в указі президента, передає depo.ua.

"Розглянувши клопотання про помилування Діденка В. І., пропозиції Комісії з питань помилування та інші обставини, відповідно до пункту 27 статті 106 Конституції України постановляю помилувати: Діденка Віталія Ігоровича, 1988 року народження, засудженого вироком Суворовського районного суду Одеси від 7 вересня 2015 року - звільнити від подальшого відбування основного покарання", - йдеться в указі.

Указ набирає чинності з дня його підписання.

Зазначимо, Віталій Діденко до арешту був редактором проросійського сайту "Насправді". Його підозрюють у сепаратизмі і незаконному зберіганні наркотиків. Діденко був затриманий після того, як в його квартирі провели обшук. Сам журналіст намагався втекти від правоохоронців, зістрибнувши з вікна третього поверху.

Під час обшуку в квартирі Діденка співробітники СБУ знайшли матеріали сепаратисткого спрямування, зокрема маніфест про відокремлення Бессарабії. Також знайшли кокаїн.

Сьогодні Віталія Діденка видали Росії, обмінявши його і Олену Гліщинську на Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка. Як і у випадку з обміном Надії Савченко на Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва була застосована процедура взаємного помилування.

Афанасьєв і Солошенко сьогодні прибули в Україну. Після короткого підходу до преси вони вирушили на обстеження, оскільки у обох дуже поганий стан здоров'я.

Читайте також: Солошенко та Афана