Порошенко похвалився своїм біометричним паспортом

Президент України Петро Порошенко одним з перших в Україні отримав біометричний паспорт
Depo.Влада
12 січня 2015 18:52
ФОТО: depo.ua
Порошенко похвалився своїм біометричним паспортом
Порошенко похвалився своїм біометричним паспортом

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу голови держави.

За словами Порошенка, запровадження біометричних паспортів громадян України для виїзду за кордон - це ключовий крок до запровадження безвізового режиму з країнами ЄС.

«Цього кроку ЄС чекає від України для того, щоб надати нам безвізовий режим», - сказав голова держави під час відвідування сервісного центру з видачі паспортів.

«Цей паспорт - це останній крок, який Україна має зробити, щоб отримати на саміті «Східного партнерства», який відбудеться у Ризі в травні цього року, безвізовий режим з ЄС», - сказав президент.

Порошенко заявив, що щодня кількість пунктів, в яких українці зможуть отримати такий документ, буде збільшуватися. За його словами, очікується, що в лютому біометричний паспорт отримають 10 тисяч громадян, а уже з березня його будуть щомісяця отримувати 200 тисяч українців.

Президент також пообіцяв, що ціна на отримання цього документа буде нижчою ніж у всіх сусідніх країнах і не вимагатиме сплати додаткових коштів.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що в Україні дітям будуть видаватися паспорти терміном дії на чотири роки.