Порошенко похвалився сотнею модернізованих танків Т-64 (ВІДЕО, ОНОВЛЕНО)

Державне підприємство "Харківський бронетанковий завод" модернізував понад сотню Т-64 зразка 2017 року

Про це повідомив президент України Петро Порошенко у Twitter, інформує Depo.ua.

"Кращі бойові можливості, сучасні тепловізори, захищений цифровий зв'язок, супутникова навігація і новий динамічний захист отримали наші танкісти завдяки фахівцям української оборонки. ДП "Харківський бронетанковий завод" модернізував понад сотні Т-64 зразка 2017 року", - написав глава держави.

Водночас в "Укроборонпромі" відзначили, що Т-64 добре показав себе на сході України, а під час модернізації отримав "розширені бойові можливості за рахунок нових тепловізорів, цифрових радіостанцій, засобів супутникової навігації та нового динамічного захисту".

У держконцерні відзначили, що під час модернізації у бойову машину інтегрували сучасні нічні прилади спостереження з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління.

Вони стійкі до світлових завад та забезпечують роботу у складних умовах, не чутливі до засвічення при використанні противником спеціальних завад у інфрачервоному діапазоні.

Водночас у прицільний комплекс навідника інтегрують тепловізор, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

Також танк Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу "ударне ядро".

Крім того, оновлені танки оснащені системою супутникової навігації від ДП "Орізон-Навігація": автоматизована цифрова система дозволяє онлайн обмінюватися зашифрованими даними; дані про місце перебування кожної машини можуть надходити до командувачів усіх рівнів.

Також оновлені танки оснащені цифровими радіостанціями "Либідь К-2РБ", які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв'язок на дистанції до 70 км.

Нагадаємо, у 2018 році "Укроборонпром" передав українській армії понад 2500 одиниць озброєння.

Згідно з держоборонзамовленням, крім танків, у 2019 році в розпорядження ЗСУ планується передати бронетранспортери, броньовані розвідувальні-дозорні машини, бойові розвідувальні машини, БМП, машини управління на базі бронетанкової техніки, а також броньовані ремонтно-евакуаційні машини (БРЕМ).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна