Порошенко похвалив поліцію за "блискуче розкриття" вбивства Ноздровської

Президент України Петро Порошенко подякував співробітникам поліції за "ефективні дії щодо пошуку і затримки підозрюваного" у вбивстві юристки Ірини Ноздровської

Він назвав таку роботу "знаком якості", передає Depo.ua.

"Розкрито резонасне вбивство... Це стало справо честі Національної поліції. Я думаю, що грунтовне розкриття, яке базується на доказах, свідчить про надзвичайно високий потенціал реформованої Нацполіції... Сьогодні хочу подякувати за блискучу роботу і швидку реакцію", - зазначив Порошенко.

Глава держави додав, що також потрібно розкрити вбивство журналіста Павла Шеремета та інші резонансні справи. Порошенко наголосив, що вони будуть на його контролі.

По колишнім резонансний м справа, дуже боляче справа Шеремета, треба зробити все можливе для того, щоб вбивці не пішли від відповідальності.

Нагадаємо, що 8 січня поліція офіційно оголосила підозру у вбивстві, за даними ЗМІ, Юрію Россошанському - батькові Дмитра Россошанського, який сидить за збиття на смерть сестри Ірини Ноздровської. Однак адвокати і родичі Ноздровської мають сумніви у тому, що саме він - реальний виконавець злочину.

Дружина підозрюваного показала записку Россошанського-старшого, в якій він стверджує, що вбивство могли замовити неназвані депутати, про гроші яких начебто багато знала Ноздровська.

Довідка. Тіло юристки Ірини Ноздровської знайшли 1 січня у Вишгородському районі Київської області. Загиблій неодноразово погрожували родичі племінника голови суду Вишгородського району Дмитра Россошанського, який у 2015 році на смерть збив на авто її сестру, адже саме Ірина Ноздровська добилася ув'язнення винуватця ДТП.

Вже 1 січня поліція допитала колишнього нареченого вбитої Віталія Сергєєва та ще близько 50 свідків та замовила кілька експертиз, які згодом виявили, що Ноздровська померла від ножових поранень в шию.

Злочин збурив громадськість, яка не довіряє правоохоронцям через родинні зв'язки сім'ї Россошанських. Важливо, що Юрій Россошанський на під час суду у справі свого сина буквально за день до вбивства погрожував Ноздоровській.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна