Порошенко поговорив в США з інвесторами

Президент України Петро Порошенко в рамках візиту в США обговорив з представниками американських ділових кіл перспективи інвестування в Україні
Depo.Влада
29 вересня 2015 19:56
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Зустріч організована членами Ділової ради з міжнародного взаєморозуміння BCIU. У ній взяли участь представники керівництва близько 30 компаній і фінансових установ.

Порошенко зазначив,що реформи відкривають перспективи для інвесторів.

"Я гордий вам повідомити, що ми вже маємо перші результати реформ", - заявив Порошенко.

Він зазначив, що нова поліція вже користується довірою більше 80% населення країни. Відбувається радикальне реформування органів прокуратури на місцях. Судова реформа, яка повинна повернути у населення віру в справедливий суд, а у інвесторів - впевненість у захисті їх інвестицій.

Повідомляється, що реформа з децентралізації, яка передбачає передачу в регіони значної частини повноважень від центральної влади, зробить регіони більш вільними, у тому числі - у визначенні своєї економічної перспективи, також підвищить їх інвестиційну привабливість.

Також президент звернув увагу на досягнення реформування фінансово-банківської системи, відзначивши роль у цьому амбітної програми співпраці з Міжнародним валютним фондом, а також заходів щодо оздоровлення банківської системи.

Триває дискусія про податкові ставки, проте, повідомляється, що вона буде максимально працювати на підвищення інвестиційної привабливості країни. Порошенко зазначив, що потужна приватизація в країні стане прозорішою та антикорупційної за весь час існування країни.

Нагадаємо, Порошенко у рамках візиту на 70-я сесію Генасамблеї ООН провів ряд зустрічей. Зокрема, він зустрівся з президентом США Бараком Обамою і віце-президентом США Джозефом Байденом.

Читайте також: Виступ Порошенка на Генасамблеї ООН (повне відео)