Порошенко подякував Папі Римському за гроші для Донбасу

На сьогоднішній зустрічі з представником Папи Римського президент дякував йому за підтримку України
Depo.Влада
17 червня 2016 16:54
ФОТО: depo.ua

Про це під час зустрічі з державним секретарем Святого Престолу кардиналом П’єтро Пароліном сказав президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Ми щиро цінуємо ті зусилля, в галузі публічної дипломатії, які Папа Римський Франциск і вся католицька церква докладають задля встановлення миру в Україні", - сказав президент.

Також під час зустрічі з кардиналом Пароліном Порошенко висловив вдячність Святому Престолу і особисто Папі Римському за його гуманітарну ініціативу.

"(Вдячність- ред.) За проведенням 24 квітня 2016 року в усіх католицьких церквах Європи спеціального благодійного збору коштів на підтримку України", - додав Порошенко.

Нагадаємо, в рамках гуманітарної місії "Папа для України", оголошену Папою Римським Франциском, у всіх храмах Європи було зібрано мільйони євро, які передадуть постраждалим в наслідок війни на Донбасі.

В Україні гуманітарна місія "Папа для України" офіційно стартувала 16 червня, в Запоріжжі. Для цього в місто прибув держсекретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін. До акції вже приєдналися очільники Запорізької області, які пожертвували половину своїх зарплат.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада