Порошенко подякував Балуху за мужність

Президент України Петро Порошенко подякував політвязню Володимиру Балуху за його лист та за мужність

Відповідний пост Порошенко опублікував у Facebook, передає Depo.ua.

"Ніхто не здолає народ, який співає український гімн навіть в кремлівських застінках - попри заборони та під загрозою жорстокого покарання… Дякую нескореному Володимирові Балуху за його лист та ще більше – за мужність", - написав Порошенко.

"Ми продовжимо нашу боротьбу за звільнення всіх українських заручників, які знаходяться в РФ, тимчасово окупованих Донбасі та Криму. І ми не припинимо цю боротьбу", - додав він.

Акцентував, що робитиме все, "щоб наблизити ту мить, коли матиму змогу потиснути Вашу руку на вільній українській землі".

Текст листа Балуха до Порошенка читайте тут.

Нагадаємо, 22 червня, політв'язень Кремля Володимир Балух в окупованому Криму оголосив сухе голодування. На цей момент політв'язень голодує вже 98 днів.

Раніше окупанти встановили відеостеження за голодуючим у кримському СІЗО українцем Балухом.

Також Володимир Балух повідомив про фізичне насильство і провокації з боку начальника ізолятора тимчасового тримання Валерія Ткаченко.

Довідка: ФСБ затримала Балуха 8 грудня 2016 року. Співробітники ФСБ заявили, що на горищі будинку, де живе Балух, виявили 90 патронів і кілька тротилових шашок. Підконтрольна Кремлю влада Криму також вимагала від нього зняти встановлену на стіні його будинку табличку "Вулиця Героїв Небесної сотні, 18". Захист активіста і правозахисники стверджують, що він став жертвою репресій через свою проукраїнську позицію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна