Порошенко підписав закон про виплату грошової допомоги у разі загибелі міліціонерів

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 208-VIII «Про внесення змін до статті 23 закону «Про міліцію» щодо виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або каліцтва співробітників міліції»
Depo.Влада
7 березня 2015 11:00
ФОТО: depo.ua
Порошенко підписав закон про виплату грошової допомоги у разі загибелі міліціонерів
Порошенко підписав закон про виплату грошової допомоги у разі загибелі міліціонерів

Документом встановлюється єдиний підхід до виплати одноразової грошової допомоги правоохоронцям у разі загибелі (смерті), поранення (контузії, травми або каліцтва) або встановлення інвалідності на рівні з військовослужбовцями Збройних сил, інших силових відомств, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Документом вносяться зміни до закону України «Про міліцію» і встановлюється одноразова грошова допомога для членів сімей, батьків та утриманців працівників міліції в розмірі 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб у разі їх загибелі при виконанні службових обов'язків.

У разі отримання поранення, яке призвело до встановлення інвалідності, а також інвалідності, що настала в період проходження служби в органах внутрішніх справ, працівники міліції отримуватимуть допомогу в розмірі 250-кратного прожиткового мінімуму в разі встановлення інвалідності I групи, 200-кратного при отриманні II групи, 150-кратного - у разі встановлення інвалідності III групи.

У разі часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності розмір допомоги становитиме від 20-кратного до 100-кратного прожиткового мінімуму.

Як повідомляв depo.ua, вчора в Харкові на ходу вибухнуло авто комбата «Слобожанщини». Слідство розглядає низку версій щодо підриву автомобіля Volkswagen Transporter у Харкові, в якому перебували командир батальйону міліції спецпризначення «Слобожанщина» Андрій Янголенко і його дружина.

Пізніше хірург відділення політравми міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги Андрій Лелиця заявив, що Янголенко і його дружина Інна, які постраждали в результаті вибуху автомобіля в Харкові, перебувають у важкому стані.