Порошенко почав використовувати у промовах інтернет-меми

Президент України Петро Порошенко прокоментував відомий інтернет-мем "Все пропало"
Depo.Влада
24 серпня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у промові під час Маршу на День Незалежності, передає кореспондент depo.ua.

За словами президента, плану Росії розхитати ситуацію в середині України, на жаль, "підігрує дехто з українського політикуму. Це жодним чином не означає їхньої співпраці з Росією, і я не збираюся кидатися голослівними звинуваченнями.
Це відбувається не зі злого задуму, а в силу короткозорості чи безвідповідальності; через небажання чи нездатність в умовах передвиборчої лихоманки усвідомити наслідки своїх небезпечних ініціатив".

"Що маю на увазі? Наприклад, спроби проголошувати походи або на Київ, або, навпаки, заклики до негайного переможного маршу на Москву; прагнення зірвати ухвалення змін до Конституції, або поховати Мінські угоди, включно з вимогою їхньої денонсації", - додав Порошенко.

"Зрештою сіяння паніки, зневіри та депресії: "все пропало". Не пропало, дорогі мої! Але буде значно важче, якщо вести безвідповідальну політику; коли думати, лише як сподобатися - замість того, щоб рятувати людей та країну від смертельної небезпеки.
Нам потрібна консолідація. Хотів би ще раз повторити свій заклик до всіх політичних сил: "Один-єдиний національно-державний стяг цінніший за сотні партійних знамен", - підсумував глава держави.