Порошенко планує обговорити з лідерами ЄС та G7 ситуацію на Донбасі

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з головою Комітету з питань Збройних сил Сенату США сенатором Джоном Маккейном, в ході якої обговорив україно-американські відносини і ситуацію на Донбасі
Depo.Влада
23 вересня 2015 22:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

"Глава держави повідомив про намір обговорити розвиток ситуації навколо мирного врегулювання на Донбасі на зустрічах з лідерами Європейського Союзу і країн "Великої сімки" під час своєї участі в роботі 70-ї сесії Генеральної асамблеї ООН",- кажуть у прес-службі.

Маккейн, у свою чергу, висловився в підтримку підходів української сторони до подальшого врегулювання конфлікту, зокрема засудив плани російських бойовиків провести "фейкові" вибори на Донбасі".

Порошенко також висловив вдячність за активну підтримку з боку Сенату США України у протидії російської агресії, а також окремо відзначив особисті зусилля Маккейна в питаннях військової допомоги Україні.

Маккейн висловив думку, що він не сумнівається, що український народ готовий боротися до кінця, "і я хочу запевнити, що велика кількість американських політиків, республіканців та демократів, будуть продовжувати робити все можливе, щоб допомогти вам".

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua