Порошенко: План Мореля - це його приватна думка

Президент України Петро Порошенко вважає так званий "план Мореля" лише його особистою точкою зору
Depo.Влада
20 вересня 2015 20:34
ФОТО: depo.ua

Про це глава держави заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає кореспондент depo.ua.

"План Мореля - це приватна думка пана Мореля. Українська сторона чітко і послідовно проводить імплементацію мінських угод", - зазначив президент.

Він додав, що функція ОБСЄ в переговорному процесі по Донбасу - це "питання модератора, це важливе питання в обговоренні будь-яких пропозицій, але вибори проходитимуть за українським законодавством і якщо потрібно вносити які-небудь зміни, це повинно пройти процедуру обговорення та процедуру (голосування - ред.) в українському парламенті ".

"Ми - за вибори за українським законодавством відповідно до "Мінська". Вибори 18 числа - це точний аналог виборів 2 листопада минулого року, які зруйнували мінський процес і після яких послідували, на жаль, численні жертви, ескалація конфлікту і фактичні руйнування мінських домовленостей", - сказав Порошенко.

Президент додав, що Київ буде робити все, щоб не допустити цих псевдовиборів.

У разі проведення таких виборів, додав Порошенко, Україна та її партнери у світі будуть розцінювати як серйозне порушення мінських угод.

Нагадаємо, напередодні ЗМІ повідомил, що в Мінську обговорюється так званий план мирного врегулювання на Донбасі, запропонований П'єром Морелем. 

Мітки: порошенко