Порошенко підтримав створення офісу уповноваженого з підтримки реабілітації бійців

Президент України Петро Порошенко підтримав ініціативу щодо створення офісу уповноваженого з надання допомоги в реабілітації пораненим в АТО бійцям ВСУ
Depo.Влада
4 листопада 2016 20:02
ФОТО: depo.ua

 Про це передає Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Так, Порошенко провів зустріч з командою українських військових, які брали участь у щорічному марафоні морських піхотинців США у Вашингтоні. Під час розмови військові висловили ініціативу щодо заснування офісу уповноваженого президента з надання допомоги в реабілітації украинскимивоенными, отримали поранення в зоні проведення АТО.

"Порошенко підтримав їх ініціативу і запропонував очолити в майбутньому цю структуру санітарному інструкторові медичної роти 128 окремого гірсько-піхотної бригади оперативного командування "Захід" Сухопутних Військ Збройних Сил України Вадиму Свириденко, який отримав поранення в результаті обмороження втратив кінцівки", - сказано в повідомленні.

"Я особисто бачив новину про вашу участь у цьому марафоні і в цей момент я пишався своєю країною. Я був дуже гордий за наших воїнів, які на весь світ продемонстрували мужність, здатність долати труднощі і потужну силу духу", - звернувся до учасників зустрічі Порошенко.

Президент зазначив, що був вражений результатами марафонського забігу, які продемонстрував Вадим Свириденко. Глава держави нагадав, що торік на президентському літаку Свириденко повертався з лікування в США додому в Україну.

Порошенко додав, що це також є ще одним прикладом ефективного співробітництва України з країнами НАТО у напрямку надання медичної допомоги, протезування та соціальної реабілітації військових, які отримали поранення в зоні АТО. Глава держави підкреслив, що українська держава також робить все для того, щоб забезпечити найбільш інтенсивну соціальну реабілітацію кожного такого військового.

Солдат Вадим Свириденко в період з вересня по лютий 2014 виконував бойові завдання у зоні АТО в Донецькій і Луганській областях. Брав участь у боях за Піски, Авдіївка, Дебальцеве. Неодноразово брав участь у бойових сутичках.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада