Порошенко підписав закон про систему іномовлення України

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України № 856-VIII "Про систему іномовлення України", який був прийнятий Верховною Радою 8 грудня
Depo.Влада
28 грудня 2015 18:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на  прес-службу глави держави.

"Сьогодні в умовах гібридної війни це питання виживання нашої країни, питання ефективної протидії пропагандистській роботі, яку здійснюють проти нашої країни, витрачаючи десятки і сотні мільйонів, пропагандисти країни-агресора", - сказав президент під час підписання.

На його переконання, основним критерієм роботи іномовлення повинна бути об'єктивність подачі інформації про ситуацію в Україні - впровадженні реформ, оборонної політики держави.

"Саме це повинно бути критерієм ефективності інформаційної політики. Ми не повинні копіювати пропагандистські методи країни-агресора. Навпаки - наші журналісти мають доносити правду про війну в Україні і тим самим завойовувати довіру на відміну від пропагандистів", - підкреслив глава держави.

Президент подякував усім, хто взяв участь у підготовці закону, - народним депутатам і Міністерству інформаційної політики.

Міністр інформаційної політики Юрій Стець запевнив главу держави, що за два місяці буде завершена реформа іномовлення в Україні.

Нагадаємо, що Верховна Рада 8 грудня створила систему іноземного мовлення України. За відповідний законопроект № 2334а у другому читанні проголосували 282 народних депутата.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада