Порошенко підписав три закони з "безвізового пакету"

Президент Петро Порошенко підписав закони, необхідні для отримання Україною безвізового режиму з Євросоюзом
Depo.Влада
25 лютого 2016 18:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Зокрема, Порошенко підписав закони: про діяльність Національного агентства з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими злочинним шляхом; про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів в частині вдосконалення процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації; про прозорість діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з метою виконання рекомендацій Міжнародного валютного фонду.

Ці закони були внесені на розгляд Верховної Ради главою держави як невідкладні і прийнято 18 лютого 2016 року.

Їх основна мета – забезпечити виконання критеріїв у сфері боротьби з корупцією, необхідних для скасування візового режиму з Євросоюзом, зокрема процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, а також Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

"Щодо закону про електронне декларування продовжуються консультації з Європейською комісією з метою напрацювання можливих змін, які президент готовий внести до парламенту. Ці зміни, як вважає глава держави, відповідатимуть кращим європейським практикам", - йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що глава держави закликає завершити процедуру призначення повного складу Національного агентства з питань запобігання корупції та забезпечити його належне функціонування.

Нагадаємо, що схваливши ці закони, Україна виконала всі вимоги ЄС, необхідні для запровадження безвізового режиму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада