У БПП вважають, що це буде кошмар, якщо Порошенко вдруге не стане президентом

Чинний президент України Петро Порошенко може піти на другий термін
Depo.Влада
30 червня 2016 09:22
ФОТО: depo.ua
У БПП вважають, що це буде кошмар, якщо Порошенко вдруге не стане президентом
У БПП вважають, що це буде кошмар, якщо Порошенко вдруге не стане президентом

Про це заявив лідер фракції БПП у Верховній Раді Ігор Гринів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Чи є сумніви в тому, що Петро Олексійович піде на другий термін? В моєму розумінні, немає ніяких сумнівів. Президент піде на другий термін і це страшна і велика відповідальність", – сказав Гринів.

"Петро Олексійович прекрасно розуміє, що для того, щоб стати президентом на другий термін, треба домогтися екстраординарних результатів. Скоротився кредит довіри до влади, стало більше претензій до влади, частіше піднімають питання про відповідальність влади – і це вже інші вимоги, ніж ті, які були до Ющенка", – зазначає депутат.

Він також пояснив, чому виступає на стороні президента. "Ви говорите, що я тонко хвалю президента. Ні, не тонко, я грубо хвалю президента... Бо я в кошмарному сні собі уявляю, що було б, якби президентом став інший кандидат. Я вважаю, що ризик для державності України був би значно вищим".

На питання, кого він бачить головним конкурентом Порошенка, Гринів відповів: "Знаєте, соціологи зараз міряють навіть Володимира Зеленського. Це нічого поганого не каже про Володю. Але одним з таких реальних конкурентів може бути ось такий несистемний вибір людей".

"Люди точно розумніші за всіх політиків, у своїй масі. Мене це навіть дивує. Тому я цю загрозу не перебільшую", – додав лідер фракції БПП.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада