Порошенко: Першочерговим пріоритетом є відновлення Донбасу

Першочерговим пріоритетом для України має стати відновлення Донбасу
Depo.Влада
14 травня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Про це президент Петро Порошенко сказав на церемонії складення присяги поліцейськими Краматорська Донецької області, передає depo.ua.

"Україна має бачити першочерговим пріоритетом відновлення Донбасу. Це ключовий напрямок повернення суверенітету над окупованими територіями", - заявив Порошенко.

За словами президента, відновлення Донбасу має відбуватись так само, як і захист суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України, посилення боєздатності армії та інших силових підрозділів.

"Мною була проведена нарада з формування значних коштів (на відновлення Донбасу - ред.), причому як держбюджету, так і коштів донорської допомоги наших країн-партнерів, міжнародних фінансових організацій", - заявив президент.

За його словами, донорами виступили Німеччина, Європейський банк реконструкції та розвитку, Європейський інвестиційний банк, ООН та країни "Великої сімки".

Крім того, Порошенко відзначив, що було складено пооб’єктний перелік напрямків використання коштів донорської допомоги: відновлення зруйнованого житлового фонду, відновлення зруйнованої інфраструктури Донбасу, включаючи об’єкти водопостачання, енергопостачання, мости.

"Нарешті вже завершили фінансування проектних робіт, і можемо представляти ці проекти нашим партнерам", - додав він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада