Порошенко переконаний, закон про вибори на Донбасі підготують "швидко"

Україна представила концепцію виборчого процесу на окупованій частині Донецької та Луганської областей представникам Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на сході України
Depo.Влада
1 листопада 2015 23:40
ФОТО: depo.ua

Про це президент Петро Порошенко заявив в інтерв'ю українським телеканалам, яке вийшло в ефір увечері 1 листопада.

"Україна ... презентувала концепцію свого бачення цього закону, та направила його одночасно нашим партнерам по коаліції в ЄС, США і в парламент, щоб і парламентські сили мали можливість обговорити концепцію виборчого закону і приступити до підготовки його тексту", - заявив презіденрт .
"Думаю, він буде підготовлений досить швидко", - додав Порошенко.

При цьому він підкреслив, що санкції щодо РФ "мають бути продовжені, якщо Мінські угоди не будуть реалізовуватися".

За словами президента, для організації виборів в окупованих районах Донбасу необхідно створення відповідних передумов.

"Бойовики не повинні і не будуть ставити нам жодні умови. Ми - суверенна незалежна держава і маємо забезпечити відповідні узгоджені кроки згідно Мінським угодам, які відновлюють суверенітет України над окупованими територіями. Вибори - це лише одна з надзвичайно важливих складових цього процесу" - додав Порошенко.

Також він зазначив, що умови для виборчого процесу чітко виписано у Мінських угодах.

"Це і відновлення діяльності політичних партій, діяльності ЗМІ, діяльності Мін'юсту, який створює відповідні виборчі комісії, а також виведення збройних формувань (з окупованої території), ... Низка речей, які чітко виписані", - додав Порошенко.

Більше новин читайте на Depo.Влада.