Порошенко переформатував своє кримське представництво з метою деокупації півострова

Президент України Петро Порошенко оновив структуру Представництва Президента України в Автономній Республіці Крим, створивши службу з роботи з переселенцями, службу міжнародних зв'язків та службу з питань реінтеграції та деокупації автономії
Depo.Влада
20 січня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідному указі глави держави, передає depo.ua.

Гранична чисельність працівників представництва президента України в АР Крим визначена у кількості 28 штатних одиниць, що на 7 одиниць менше за раніше встановлену.

Згідно з указом, представництво має сприяти дотриманню конституційних прав і свобод громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території або переселенців, забезпечувати політичні, соціальні, інформаційні, культурні та інші зв'язки з громадянами України, які проживають на тимчасово окупованій території.

"Також представництво президента України в АРК має активніше брати участь у розробці стратегічних програм повернення тимчасово окупованої території під загальну юрисдикцію України", - йдеться в указі.

Зазначеним актом визнається за доцільне тимчасове розміщення Представництва в Херсоні, а деяких його структурних підрозділів - у Києві.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада