Порошенко передав Туску список росіян, причетних до агресії на Азові

Президент Петро Порошенко передав президенту Європейської ради Дональду Туску список осіб і кораблів Росії, причетних до агресії в Керченській протоці

Про це інформує Depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

Також Порошенко передав список гуманітарних та інфраструктурних проектів, які міг би підтримати ЄС для допомоги українському Приазов'ї.

"Глава держави відзначив важливість посилення допомоги з боку Європейського Союзу соціально-економічного розвитку українського Приазов'я, що страждає від цілеспрямованої блокади з боку Російської Федерації. З цією метою президент передав на розгляд інституцій та держав-членів ЄС перелік гуманітарних та інфраструктурних проектів, які могли б підтримати європейські партнери", - повідомили у прес-службі.

Співрозмовники також домовилися посилити взаємодію для протидії зовнішньому втручанню у виборчі процеси в Україні та ЄС в 2019 році, а також про подальше продовження економічних та секторальних санкцій проти Росії після 31 січня 2019 року.

Крім того, Порошенко і Туск домовилися, що на засіданні Ради асоціації Україна - ЄС, яке відбудеться 17 грудня, будуть обговорені питання поглиблення секторальної інтеграції в енергетичній сфері, цифровому ринку, юстиції та внутрішніх справ, митниці.

Нагадаємо, за даними ЗМІ, лідери ЄС на саміті у Брюсселі запропонують допомогу українським регіонам, постраждалих від дій Росії в Азовському морі, проте не планують вводити нові санкції проти Кремля.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна