Порошенко передав Мирославі Гонгадзе "Зірку Героя" її покійного чоловіка

Глава держави передав вдові загиблого журналіста Георгія Гонгадзе Мирославі орден "Зірка Героя"
Depo.Влада
21 березня 2016 17:37
ФОТО: depo.ua
Порошенко передав Мирославі Гонгадзе "Зірку Героя" її покійного чоловіка
Порошенко передав Мирославі Гонгадзе "Зірку Героя" її покійного чоловіка

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу президента.

"Майже через 16 років після трагічної загибелі Ґії маю високу честь і велику відповідальність передати Вам і вашій родині Золоту Зірку Героя України – вищу державну нагороду, яка по праву належить Георгію Гонгадзе", - сказав президент під час передачі нагороди дружині загиблого журналіста Мирославі Гонгадзе.

Глава держави відзначив величезний внесок Георгія Гонгадзе в розбудову незалежної України, боротьбу за свободу слова та розвиток незалежних ЗМІ.

"Своє життя Георгій віддав за Україну. Він є прикладом того, яким має бути справжній українець", - сказав Порошенко.

Президент також наголосив, що сьогодні звання Героя України у воюючий країні набуло своєї справжньої цінності і протягом двох останніх років всього кілька десятків українців удостоєні честі носити його.

В свою чергу Мирослава Гонгадзе наголосила: "Ґія завжди був готовий віддати життя за Україну. І, якщо б він сьогодні був живим, він був би там – на східних кордонах. Якщо б він був живий, він би пишався цією нагородою".

Президент подякував Мирославі, за те, що вона не пориває зв'язки з Батьківщиною і, фактично, працює послом доброї волі, шляхом народної дипломатії зміцнюючи стратегічне партнерство між Україною та США, особливо важливе для протидії російській агресії.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада