Порошенко: Передача Roshen у довірчу власність Rothschild Україні ніяк не зашкодила

Передача кондитерської компанії Roshen у довірчу власність Rothschild Trust відбувалася без порушення податкових інтересів України, заявив Петро Порошенко.
Depo.Влада
10 квітня 2016 21:46
ФОТО: depo.ua

Таку заяву він зробив в інтерв'ю українським телеканалам повідомляє depo.ua.

"Я публічно доручив своїм юридичним і фінансовим радникаv забезпечити створення структури в координації з однією з найбільших інвестиційних структур світу, і зараз я маю можливість розкрити цю інформацію, її назва Rothschild, для того, щоб забезпечити передачу в довірчу власність", - заявив президент.

"Компанія не має відкритого рахунку і відповідно не має жодного пенса, жодної копійки фінансових перерахунків. До речі, хочу прояснити ситуацію, точно так само її статутний фонд не наповнювався, адже це вже буде відбуватися за схемою Rothschild", - додав він.

При цьому глава держави запевнив, що всі дії з цього питання робляться, згідно з забезпеченням податкових інтересів України.

"Усе оподаткування активів, які перебуватимуть у довірчій власності, буде відбуватися за українським законодавством і в Україні. Ще одна важлива деталь, підписання угоди про довірчу власність відбулося після дуже довгих консультацій та узгоджень 14 січня 2016 року. І передача активів у Rothschild завершилася, якщо я не помиляюся, в кінці березня - початку квітня", - зазначив президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада