Порошенко окреслив межу, за якою Росія отримає нові санкції

Президент України Петро Порошенко заявив, що продовження конфлікту на Донбасі має понести за собою нові санкції для Росії
Depo.Влада
14 вересня 2015 10:40
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у своєму інтерв'ю виданням The Washington Post, Independent та німецькій Die Welt, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"Якщо Росія намагатиметься "вбити Мінськ (процес - ред.), якщо Росія перетне червону межу, нам необхідні дві речі. Санкції, і США схоже, готові піти далі у санкціях. Але нам дуже важливо тримати трансатлантичну єдність, єдність ЄС. І той діалог, який ми маємо зараз, є дуже важливим", - сказав Порошенко.

"І друге - це солідарність з Україною не лише політична, не лише економічна. Але солідарність у сприянні нам у створенні ефективної оборони", - заявив Порошенко, додаючи, що якщо вибори на Донбасі будуть проведені бойовиками і не у відповідності до українського законодавства, це буде порушенням мінських домовленостей.

"Це червона лінія. Це ставить Мінський процес і мирний процес під велику загрозу, це буде прямим порушенням Мінських угод. На це має бути реакція. Про яку реакцію ми говоримо? Санкції. Ми не очікуємо, що наші міжнародні партнери підуть війною. Ми робимо зараз найскладнішу річ, ми будуємо одну з найсильніших армій на континенті", - наголосив президент України.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua