Порошенко оголосив перший конкурс на пост губернатора і 10 глав РДА

Президент України Петро Порошенко оголосив конкурс на вакантні посади голів однієї обласної та 10 районних державних адміністрацій

Відповідне розпорядження Петро Порошенко підписав на виконання вимог частини другої статті 23 закону України "Про державну службу", передає depo.ua.

Згідно з текстом розпорядження №230/2016-рп, на конкурсі такі посади:

– голови Миколаївської ОДА;
– голови Вінницької РДА Вінницької області;
– голови Оратівської РДА Вінницької області;
– голови Тиврівській РДА Вінницької області;
– голови Шаргородської РДА Вінницької області;
– голови Иваничевской РДА Волинської області;
– голови Шацької РДА Волинської області;
– голови Солонянской РДА Дніпропетровської області;
– голови Великоновоселківської РДА Донецької області;
– голови Волноваської РДА Донецької області;
– голови Галицької РДА Івано-Франківської області.

Також даним розпорядженням затверджено умови проведення конкурсу. Його здійснює Комісія з питань вищого корпусу державної служби.

"З метою якісного опрацювання документів на зайняття вакантних посад державної служби категорії "А", організації проведення тестування та інших конкурсних етапів голова Національного агентства з питань державної служби звернувся до президента з проханням розглянути можливість оголошення конкурсів з урахуванням рівномірного розподілу навантаження на комісію. Виходячи з вищевикладеного, глава держави прийняв рішення про оголошення конкурсу на частину вакантних посад відповідно до їх алфавітним розташуванням", - зазначили в АП.

Нагадаємо, що загалом станом на 8 серпня вакантними є посади голови обласної та 49 голів районних державних адміністрацій.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада