Порошенко оголосив деолігархізацію в Україні

В Україні буде порядок, а не хаос, як того хочуть олігархи
Depo.Влада
28 березня 2015 19:49
ФОТО: depo.ua
Порошенко оголосив  деолігархізацію в Україні
Порошенко оголосив деолігархізацію в Україні

Про це в інтерв'ю телеканалу ICTV заявив президент України Петро Порошенко, передає depo.ua.

"Ключова позиція - деолігархізація країни. Якщо ми намагаємось побудувати в державі порядок, то вони - хаос", - констатував президент.

За його словами, це стосується питань дивідендів "Укрнафти", вбивства співробітника СБУ, пересування озброєними колонами в місті та захоплення будівлі державного підприємства.

Президент нагадав, що Верховна Рада ухвалила закон, яким повернула державі контроль над своїми підприємствами.

"Призначення нового керівника тепер буде відбуватися на прозорому конкурсі, так само це стосується "Укртранснафти", "Укрнафти" і всіх привабливих державних підприємств", - заявив Порошенко.

Президент також повідомив, що всі охоронні компанії, співробітники яких брали участь в захопленні будівлі ПАТ "Укрнафта", були позбавлені ліцензії. Також була вилучена зброя.

За словами президента, озброєні люди стверджували, що в них нібито мисливська зброя і висували заготовлену заздалегідь версію, що поверталися з полювання і раптово їх викликали на роботу.

"Ми не дозволимо більше повторення хаосу ні в Києві, ні в будь-якому іншому місті", - підкреслив глава держави.

Президент висловив впевненість, що буде завершено розслідування вбивства співробітника СБУ і винні в злочині отримають покарання. Петро Порошенко також повідомив, що завдяки роботі правоохоронних органів та контррозвідки були заарештовані більше 30 підозрюваних в участі в банді, які створювали псевдо-блокпости та грабували людей.

Як повідомляв depo.ua, 25 березня президент України Петро Порошенко прийняв відставку Коломойського з посади голови Дніпропетровської обладміністрації після того, як спалахнула низка конфліктів між Коломойським і державою, коли його фактично позбавили контролю над "Укрнафтою" та змінили лояльного до нього керівника "Укртранснафти". 

26 березня президент приїхав до Дніпропетровська, де його зустрічав Коломойський.  Там же Порошенко призначив губернатором Дніпропетровщини Валентина Резніченка