Порошенко обіцяє відповісти Росії на втручання у наші церковні справи

Українська влада протидіятиме втручанням Росії у церковні справи України
Depo.Влада
28 липня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого виступу у рамках заходів до Дня хрещення Київської Русі, передає depo.ua.

"Ми не будемо байдуже спостерігати за втручанням іншої держави у наші церковні справи, за її спробами використати в своїх інтересах почуття частини українських православних. Це одна з причин, чому українська Верховна Рада аргументовано звернулася Архиєпископа Константинополя і Нового Риму Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання автокефілії православній церкві в Україні. Слід виходити з давнього канонічного принципу – громадянським та земельним поділам нехай слідує і розподіл церковних справ", - сказав Порошенко.

"З великою надією у Києві сприйняли звістку про те, що Священний синод Константинопольського патріархату створює спеціальну комісію для розгляду заяви українського парламенту. Впевнений, що завдяки участі його всесвятості у вирішення цього дуже важливого питання між українською церквою та Константинополем складуться унікальні відносини, які дозволять подолати чимало негативних тенденцій в житті сучасного православ'я", - сказав президент.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада