Порошенко обіцяє не обмежувати права та свободи українців під час воєнного стану

Президент України Петро Порошенко заявив, що впровадження воєнного стану не передбачає обмежень прав і свобод громадян та впровадження цензури

Про це президент заявив у зверненні до громадян України, передає Depo.ua.

"Наголошую, що в указі я не передбачаю жодних заходів, пов'язаних з обмеженням прав і свобод громадян, впровадженням цензури, тощо. Сподіваюся, що й політики, а масмедіа діятимуть відповідально і адекватно ситуації, що склалася і не атакуватимуть Україну тезами, що позичені у російських пропагандистів", - заявив він.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

Відомо про шість поранених українських моряків, у важкому стані - двоє. Всього в трьох суднах, захоплених Росією, 23 людини.

26 листопада України Петро Порошенко оголосив про рішення запропонувати Верховній Раді запровадити воєнний стан.

За фактом агресивних дій Росії у Керченській протоці СБУ порушила справу за ст. 437 Кримінального кодексу України "Планування, підготовка, розв'язування та ведення агресивної війни". Особовий склад СБУ приведений у повну бойову готовність.

Сьогодні, 26 листопада, президент України Петрпо Порошенко проваів телефонні переговори з генсеком НАТО, за результатами яких сторони домовилися зібрати екстрене засідання Україна-НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна